Табір "Романтик" 2016

План табору "Романтик"
Пришкільний  табір відпочинку «РОМАНТИК»
31 травня в мальовничому селі Копанки відбулася надзвичайна подія –  урочисте відкриття табору "Романтик", день коли дитячій радості не було меж, усі красиві, з усмішками на обличчі, чекаючи на щось грандіозне. День розпочався урочистою лінійкою, підняли прапор, учні підготували святкову програму "Літо - літечко прийшло".Начальник табору Чабаненко Віктор Іванович ознайомив відпочиваючих із планом роботи, наголосив на правилах безпечної поведінки під час відпочинку (як же без цього, адже здоров'я дітей – наше головне завдання). Дітей розподілили на  два загони: «Сонечко» та «Капітошки» та розучили загонові пісні, речівки й девізи. У цьому році вперше в нашому таборі розпочала роботу мовна група під назвою "Світлячки", керівником якої є вчитель англійської мови Сікун Оксана Валентинівна. Група розпочала свою роботу з інтерактивної гри «Павутинка дружби» та конкурсною програмою «Who knows English better»


01 червня  всі вихованці табору завітали до Смолінського НВО на свято Дитинства, приурочене Дню захисту дітей. Свято розпочалось цікавою концертною програмою за участю і наших табірчан. Потім здійснили цікаву подорож територією Дитинства. Відвідали Кімнату гри, Теритторію танцю та Казки. Взяли участь в конкурсі малюнків на асфальті "Щасливе дитинство". По заваршенню свята дітям вручили Грамоту районного відділу освіти. Всі діти залишилися задоволені, мали масу приємних вражень.


02 червня Сьогодні у нас – День Бантиків. Серед «романтиків» проведено конкурс зачісок, де свої уміння проявили майже всі вихованці. І як замайоріли на головах юних леді бантики і стрічки! Любо було за ними спостерігати.
А до учасників мовної групи завітала справжня англійська королева, яка провела конкурс на кращий малюнок до англійських казок.
03 червня Всі учні і вихователі табору Романтик здійснили екскурсію до архітектурної пам'ятки рідного краю (Єлено - Костянтинтинівської церкви) на традиційне Храмове свято, яке проходить на початку червня. Вихованці відвідали церкву, взяли участь в урочистій ході біля храму. Всі присутні отримали величезне задоволення від побаченого, а ще на додачу отримали морозиво.
А учасники мовної групи провели конкурс знавців історії села на англійській мові.06 червня "День знавців літературних героїв"

07 червня" День спорту. Змагання команд "Tom and Jarry"


08 червня "День дитячої творчості"
Немає коментарів:

Дописати коментар